Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: 3 bucati Vodafone Office Complet + ip fix Pretul total pentru 3 bucati este de 117 EURO fără TVA/ luna. Valoarea totala pentru o perioada de 24 luni, este de 2808 EURO fara TVA, reprezentand 14008,26 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9887 RON, valabil in data de 29.06.2021.
- Număr anunț
- DA28312274
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.008 RON
- Valoare atribuită
- 14.008 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.