Atribuită Cumpărare directă

Servicii suport pentru intretinerea spatiilor verzi. Intretinere drumuri si rigole . Tarif lunar 2800 lei pentru o norma de 8 ore pe zi /5 zile pe saptamana

Număr anunț
DA28314982
Autoritate contractantă
BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
Furnizor / câștigător
COCOȘ PAVEL-CRISTIAN (CUI 42531490)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat