Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare si masa, in regim de pensiune - tabara de pictura.cONFORM OFERTEI INREGISTRATA LA mUZEUL nATIONAL AL bUCIOVINEI, NR. 3896/20.07.2021

Număr anunț
DA28427882
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
LUCUŢAR P. LUCREŢIA - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 10145475)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.121 RON
Valoare atribuită
25.121 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.121 RON

din 25.121 RON estimat