Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 16859/08.07.2021 formulat de Lab de Diagnostic Molecular Covid. Adresa de livrare: Laborator ed Diagnostic Molecular Covid - Timisoara, str. Al. Odobescu nr. 1-3 Aceste produse vor fi achitate din fonduri pe P.N. 1.2. Programul NAtional de supraveghere si control al bolilot transmisibile prioritare

Număr anunț
DA28438320
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135 RON
Valoare atribuită
135 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135 RON

din 135 RON estimat