Atribuită
Cumpărare directă
Înregistrarea, logarea utilizatorilor Identificare artefact bazat pe cod QR Informații artefacte - Posibilitate pentru scanare cod QR pentru vizitatori Ghid - Ghidul audio a muzeului bazat pe cod QR - în mai multe limbi Imagini 3D rotative despre artefacte, entități Panorama 3D Timeline Managementul traducerilor Aplicatia va rula pe urmatoarele dispozitive detinute de muzeu, in paralel, TV, TV interactiv, comprimat, telefon, PC, laptop
- Număr anunț
- DA28451389
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
- Furnizor / câștigător
- TECHSTREAM LAB S.R.L. (CUI 41290661)
- Cod CPV
- 72268000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.000 RON
- Valoare atribuită
- 133.000 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.