Atribuită
Cumpărare directă
Convertizor Danfoss AQUA Drive FC202P15KT4E20H3XGXXXXSXXXXANBXCXXXXDX; Convertizor de frecventa dedicat aplicatiilor de pompare, cu capacitatea de a actiona 3 pompe, o pompa cu turatie variabila/ 2 pompe cu turatie fixa – actionate prin iesirile pe releu. Putere nominala15 kW, Grad de protectie IP20, Tensiune de alimentare 380-480 VAC, doua intrari analogice configurabile (curent sau tensiune), LCP cu afisaj Grafic (Alfanumeric), optiune comunicatie MCA121 Ethernet IP – integrata.
- Număr anunț
- DA28386272
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
- Cod CPV
- 32552420-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.648 RON
- Valoare atribuită
- 6.648 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.