Atribuită
Cumpărare directă
Calcul necesitate beneficiar: 38 bucati x 4 luni (iulie, august, septembrie, octombrie) = 152 1. Reparatii aer conditionat:Constatare;Curatare profesionala tip split;Revizie aer conditionat;Incarcare agent frigorific;Inlocuire furtun condens;Manopera relocare unitate exterioara;Manopera relocare unitate interioara;Refacere conectica;Schimbat senzor unitate interioara;Schimbat condensator unitate interioara;Schimbat condensator unitate exterioara 2. Mentenanta pentru verificarea starii de functionare a unitatii interioare: Proceduri pentru stabilirea starii generale de functionare a unitatii;Curatare filtre si prefiltre;Curatare vaporizator de orice depuneri din aer;Curatare aripioare ventilator; 3. Mentenanta pentru verificarea starii de functionare a unitatii exterioare: Proceduri pentru stabilirea starii generale de functionare a unitatii; Verficarea presiunii agentului refrigerent si completarea acestuia in caz de necesitate; Verificarea si curatarea condensatorului;Verificarea compresorului; Asistența tehnică asigurată de personalul Prestatorului însărcinat cu întreținerea are ca scop final asigurarea funcțională a sistemelor conform parametrilor normați pe toată perioada de desfășurare a contractului. În cazul în care se constată că este necesară înlocuirea de piese sau subansamble defecte, prestatorul va intocmi un deviz estimativ; diagnosticarea echipamentului în vederea efectuării reparațiilor și eliberarea devizului estimativ cade in sarcina prestatorului.
- Număr anunț
- DA28321623
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA (CUI 2836160)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL PRIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 40167009)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.400 RON
- Valoare atribuită
- 30.400 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.