Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie pvc , la sediul Politiei Municipiului Slatina

Număr anunț
DA28439871
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
GIMISER PLAST SRL (CUI 24741532)
Cod CPV
44230000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.865 RON
Valoare atribuită
5.865 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.865 RON

din 5.865 RON estimat