Atribuită Cumpărare directă

usi si ferestre pvc la Postul de Politie Verguleasa

Număr anunț
DA28439834
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
GIMISER PLAST SRL (CUI 24741532)
Cod CPV
44230000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.068 RON
Valoare atribuită
11.068 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.068 RON

din 11.068 RON estimat