Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii diverse: 0 REP01231 - Cilindru pentru freza coasa, ax și rulmenti 0 REP125623 - Reparat cupla Visco buldoexcavator 0 REP125478 - Suport steag montat pe perete 0 CFS125874 - Suport flori inclusiv montaj pe balustrada și treapta Primarie 0 REP258985 - Bucsat, reparat, montat suport steag 6 buc 0 RPC369852 - Curatat, vopsit balustrada, poarta cu vopsea Hammerite 0 RPC369853 - Curatat, vopsit poarta, gard cu Hammerite gard la Caminul Cultural 0 RPC147896 - Schimbat plasa gard H200 X 42 ML. TEREN SPORT 0 RPC895662 - Montat lama de taiere Hardox 2100 x 150 Buldoexcavator 0 RPC569874 - Suport plasa 12 buc 50 x 50 z 3mm L 1m
- Număr anunț
- DA28433957
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
- Furnizor / câștigător
- MANUFACT EXPERT SRL (CUI 33071644)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.580 RON
- Valoare atribuită
- 18.580 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.