Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii DC81R : incarcat, transportat, imprastiat si compactat piatra, strat cu o grosime de 15 cm. Suprafata de 4500mp.

Număr anunț
DA28321277
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
ALI PROVIDING SERVICES S.R.L. (CUI 36433978)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON

din 22.500 RON estimat