Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DEZINFECTIE, DEZINSECTIE SI DERATIZARE PT.10000 MP, IN TOATE LOCALURILE DE SCOALA APARTINAND LICEULUI TEHNOLOGIC BUCECEA, IN SATUL BOHOGHINA SI CARTIERUL CALINESTI.

Număr anunț
DA28431648
Autoritate contractantă
ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
Furnizor / câștigător
BIOHIGYENE CONTROL S.R.L. (CUI 39339097)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat