Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii exploatare material lemnos conf. APV 2100272500960 141 mc ,APV 2100272500910 73,24 mc cu sortare ,sectionare ,stivuire in platforma primara

Număr anunț
DA28312567
Autoritate contractantă
OCOLULSILVIC VALEA MURESULUI RA (CUI 21731216)
Furnizor / câștigător
FOREST DARIUS & EMANUEL S.R.L. (CUI 40113866)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.050 RON
Valoare atribuită
16.050 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.050 RON

din 16.050 RON estimat