Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste contractarea serviciilor de mentenanta, intretinere si reparatii retea interna de transmisii date si internet sediul primariei orasului Rovinari, acestea urmand a se presta conform caietului de sarcini anexat la prezenta. Durata de prestare a serviciilor va fi pe o perioada de 12 luni. Daca sunteti interesat avem rugamintea sa ne depuneti in plic inchis la sediul institutiei noastre oferta dvs ce va contin: formular de oferta din care sa reiasa denumirea obiectivului, valoarea si durata de prestare a acestor servicii si declaratiile privind neincadrarea in prev art. 164,165 s 167 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice (regasiti atasat modelul acestor declaratii).
- Număr anunț
- DA28362516
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- MINIDEL SRL (CUI 15964110)
- Cod CPV
- 50312310-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.