Atribuită Cumpărare directă

Scanare Laser 3D si obtinere Releveu 2D complet ( fatade, sectiuni, planuri pe nivel, sarpanta si invelitoare ) pentru Post Graniceri, Ruinele Vamei Buzaului, Capela si Fortificatie Festunguri

Număr anunț
DA28403852
Autoritate contractantă
Comuna Vama Buzaului (CUI 4728300)
Furnizor / câștigător
REAL SCAN 3D S.R.L. (CUI 39829323)
Cod CPV
79999100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.300 RON
Valoare atribuită
15.300 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.300 RON

din 15.300 RON estimat