Atribuită Cumpărare directă

Achizitie conform ADV1226498/12.07.2021 , Geanta frigorifica – volum 22 litri,, alimentare 12 V, răcire cu până la 12 – 18 0 C față de temperatura de mediu, putere încălzire 45 W, dimensiuni: 40 x 23x39,5 cm, culoare gri.

Număr anunț
DA28401972
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
37414200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249 RON
Valoare atribuită
249 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249 RON

din 249 RON estimat