Atribuită Cumpărare directă

CABLU adaptor OTG GEMBIRD, pt. smartphone, USB 3.0 Type-C (T) la USB 3.0 (M), 20cm - 2 buc - 15 lei f. TVA/buc MEMORIE USB 3.2 Type-C KINGSTON 128 GB, clasica, carcasa plastic, negru - 2 buc - 69 lei f. TVA/buc MEMORIE USB 3.2 KINGSTON 128 GB, cu capac, carcasa plastic, negru - 6 buc - 69 lei f. TVA/buc Hard Disk Server SAS 1TB, 3.5 Inch, 7200RPM, - 2 buc. - 210 lei f. TVA/buc Placa de Retea Server HP 669280-001 Quad Port 10/100/1000Mbps, - 1 buc - 245 lei f. TVA/buc Switch Desktop 16 porturi 10/100/1000 - 4 buc -294 lei f. TVA/buc (2 buc.), 255 lei f. TVA/buc(2 buc)

Număr anunț
DA28341058
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.345 RON
Valoare atribuită
2.345 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.345 RON

din 2.345 RON estimat