Atribuită
Cumpărare directă
Dacia Duster Nivelul de Echipare: SL Avantaj Tce 130 GPF 4WD CARACTERISTICI TEHNICE Categoria: autoturism M1 Norma de poluare: Euro 6 Cilindree: 1332 cm3 Numar de locuri: 5 locuri Putere maxima: 96 KW ( 130 CP) Tractiune: 4x4 cu 3 moduri: 2WD, 4WD Auto si 4WD Lock Fitru de particule: in serie Carburant: benzina Numar de rapoarte in cutia de viteze: 6+1 Pneuri de referinta fata/spate: 215/65 R16 Frana fata: discuri ventilate Frana spate: Tambur Capacitate rezervor: 50 litri Lungime: 4341 mm Latime cu oglinzi : 2052 mm Inaltime : 1678 mm Ampatament : 2673 mm Garda la sol : 210 mm Numar usi : 4 + hayon Emisii CO2 : 158 g/ km Consum mixt : 7 litri/100 Km Volum portbagaj : 414 litri DOTARI ABS cu AFU si EBD ESP+ASR HSA ( Sistem de asistenta a pornirii din rampa) HDC ( Sistem de asistenta la coborarea pantei) Servodirectie asistata electric Airbag frontal sofer+pasager fata Airbag-uri laterale cap-torace fata Airbag-uri laterale tip cortina pentru pasagerii spate Regulator/limitator de viteza Senzor de lumina Închidere centralizata Senzori monitorizare presiune pneuri Lumini de zi cu LED Oglinzi retrovizoare electrice și degivrante Geamuri electrice fata/spate Scaun șofer cu reglaj longitudinal/inaltime reglaj lombar+cotiera Computer de bord Volan reglabil pe înălțime și adâncime Scaun sofer reglabil pe inaltime si reglabil lombar Aer conditionat cu reglare manuala Covorase premium de mochet
- Număr anunț
- DA28398270
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Evidenta a Persoanelor Mures (CUI 17180267)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.862 RON
- Valoare atribuită
- 74.862 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.