Atribuită
Cumpărare directă
Montaj scaun sarpanta,inlocuit grinzi material lemnos de rasinoase,decopertare tavan gips carton,montaj stalpi sustinere,scoabe de legatura ,material maruntsi punea in opera,transportul special al materialelor semifabricate,,organizare de santier - conform liste cantitati
- Număr anunț
- DA28484951
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- VARDY VEROVITAL S.R.L. (CUI 40036631)
- Cod CPV
- 45261100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.876 RON
- Valoare atribuită
- 46.876 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.