Atribuită Cumpărare directă

Modificare instalatie aer condiitonat si placa ventilatie usa spate Montare grila completa girofar, lampi led si panou comanda in masina

Număr anunț
DA28349529
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
ACTR PROD SRL (CUI 15018260)
Cod CPV
42512400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.584 RON
Valoare atribuită
2.584 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.584 RON

din 2.584 RON estimat