Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE CF OF VS/2877-O/05.07.2021

Număr anunț
DA28341039
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI 18923009)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.601 RON
Valoare atribuită
1.601 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.601 RON

din 1.601 RON estimat