Ofertă acceptată Cumpărare directă

STRUGURI DE MASA

Număr anunț
DA34524663
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 P.NEAMT (CUI 17404178)
Cod CPV
03222341-5 · Struguri de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.327.087 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
21.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.327.087 RON