Atribuită Cumpărare directă

Nivelare drum din pământ,împrăstiat pământ şi piatră, curăţare carosabil de aluviuni, săpat şi montat tuburi din beton

Număr anunț
DA28308592
Autoritate contractantă
COMUNA BRAESTI (PRIMARIA COMUNEI BRAESTI) (CUI 3503694)
Furnizor / câștigător
GHEORGHIU GH. CONSTANTIN (CUI 26651266)
Cod CPV
42418900-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.690 RON
Valoare atribuită
9.690 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.690 RON

din 9.690 RON estimat