Atribuită
Cumpărare directă
Sistem invelitoare din tabla tip tigla metalica zincata pe ambele parti cu grosimea de de 0.5mm pentru o suprafata maxima de acoperis de 840-845 mp pentru cladiri cu inaltime de maxim 7 m la coama si perimetru de pana la 200m. Sistemul de invelitoare cuprinde toate accesoriile aferente:sipca,folie,gheaburi,burlane,carlige,sorturi,opritoare zapada,borduri,dolie,coama,elemente etansare,inclusiv elementele de fixare/prindere,etc.; Culori disponibile:Ral 3005,Ral 3009, Ral 6020,Ral 8019; Termen de garantie:15 ani; Pretul include cheltuieli de ambalare,incarcare/descarcare,livrare la sediul beneficiarului.
- Număr anunț
- DA28445712
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LUCLAR CONSTRUCT SRL (CUI 37269602)
- Cod CPV
- 44112500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.993 RON
- Valoare atribuită
- 83.993 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.