Atribuită Cumpărare directă

- Verificare etanseitate 60 buc radiatoare din fonta, montat robinet aerisire coloane – 3 buc, montare aerisitor automat – 4 buc, inlocuire robinet tur – 6 buc, inlocuit vana de inchidere cu flansa Dn 50/Pn 10 sau robinet trecere 2” cu stut filetat sudat cu racord olandez – 2 buc, din Penitenciarul Spital Dej, cod CPV 45453000-7;

Număr anunț
DA28485915
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
NIS INSTAL TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 42084040)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat