Atribuită Cumpărare directă

100976599 5945882006236 GRINDA NER 3000X120X100 MM 0.036 57.14 8 Buc 100976601 5945882006205 GRINDA NER 4000X100X100 MM 0.04 65.55 13 Buc 100976593 5945882006113 LAMBRIU RASINOASE 4000X96X18 MM 100.03 17 Buc 101038305 5948988076707 TIGLA MEDITERAN 0.5 8019 MAT 1.89X1.185 74.34 20 Buc 101147022 5948988072327 DOLIE RAL 8019 MAT 0.5MM LD416 2M 53.78 3 Buc 101131435 5948988072488 CORNIER MARGINE 8019 MAT 0.5MM 312MM 2 47.06 3Buc 101147028 5948988072389 DOLIE PERETE RAL 8019 MAT 0.5MM LD250 2M 47.90 4Buc 100865802 5948988005677 SURUB AUTOFILETANT 48X35 8019 250 BUC 41.18 1 Buc 100864635 3663602901440 CHIUV INOX MAT MOSELEY 1C 80X50 116.81 1 Buc 100583201 3663602929864 BATERIE BUCATARIE HUKA NICHEL 63.03 1 Buc 101085407 5948596014498 SAVANA 3D LAC 3IN1 GARD.CABANE MAHON 5L 184.03 2Buc 100645712 3663602745754 SURUB LEMN PZD 4.5X40 500BUC 24.37 1 Buc 100870431 2000003179695 SUPORT CU PLACA U 101X200X600X50 29.83 6 Buc 100996729 4004575260971 CONSOLA PERFORATA UNGHIULARA 100X100X100 5.88 30Buc 100584420 3663602813484 MG TUBULARA 17MM 5.88 2 Buc 100700702 3663602928591 CONEXPAND 10X100 1BUC 1.89 14 Buc 100997974 5948767016948 PPR ALB COT 25MM 90GR RACORD FE 3.4 5.46 2 Buc 100998005 5949038722803 PPR ALB OCOLIRE CU MUFA 25MM 1.60 4 Buc 100997952 5948767016412 PPR ALB MUFA 25MM 0.38 2 Buc 100997982 5948767017051 PPR ALB RACORD 25MM FE 3.4 5.46 2 Buc 100998091 5948767017242 PPR ALB CLEMA 25MM SIMPLA 0.34 6 Buc 100849995 3663602608479 KIT SIFON 1.5 2 CUVE 49.58 1 Buc 100593867 366360229574

Număr anunț
DA28316242
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.187 RON
Valoare atribuită
6.187 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.187 RON

din 6.187 RON estimat