Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta Comuna Voineasa doreste atribuirea unui contract de executie lucrari ,,Construire, extindere si modernizare Scoala Gimnaziala Margaritesti, Comuna Voineasa, Judetul Olt,, Cerințele specifice ale lucrărilor sunt prezentate în Proiectul tehnic de executie: părți scrise: date generale, descrierea generală a lucrărilor, memorii tehnice pe specialități, caiete de sarcini, liste cu cantitățile de lucrări, părți desenate, planșe pe specialitate, plașe de detalii de execuție, anexe la caietul de sarcini și făcând parte integrantă din acesta;
- Număr anunț
- DA28395693
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOINEASA (CUI 4395078)
- Furnizor / câștigător
- EMIRON MELSI SRL (CUI 23746892)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439.794 RON
- Valoare atribuită
- 439.794 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.