Atribuită Cumpărare directă

EXFOLIANTE CORP DIVERSE AROME, SARE BAIE (DIVERSE AROME) 1.2 KG, FP SARE BAIE 900 G

Număr anunț
DA28436812
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI 26128977)
Furnizor / câștigător
IDEA COSMETICS RETAIL SRL (CUI 36680080)
Cod CPV
33711400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.410 RON
Valoare atribuită
2.410 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.410 RON

din 2.410 RON estimat