Atribuită Cumpărare directă

Achizie tonere imprimate laser

Număr anunț
DA28330125
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Furnizor / câștigător
ROGVAIV IT TECHNOLOGY SRL (CUI 33747968)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.490 RON
Valoare atribuită
3.490 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.490 RON

din 3.490 RON estimat