Atribuită Cumpărare directă

Achiziție panouri informaționale la intrarea in Municipiul Sighetu Marmației si reabilitare coloane publicitare. Se vor achiziționa următoarelor produse: - Panou informațional 1m x 1m – 2 buc x 336 lei/buc - pentru intrările în oraș dinspre comunele Bocicoiu Mare și Vadu Izei - Panou informațional cu reabilitare coloana publicitara 2,1 m X 3,1m – 3 buc x 2.100 lei/buc -situate în Piața Libertății, zona Big si str.M.Eminescu.

Număr anunț
DA28447381
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Furnizor / câștigător
BESTEAM SIGNS&MORE S.R.L. (CUI 39258197)
Cod CPV
35261000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.972 RON
Valoare atribuită
6.972 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.972 RON

din 6.972 RON estimat