Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție articole vestimentare - uniforme Poliția Locala conform ofertei transmise si a centralizatorului produselor solicitate de către personalul angajat. Achiziție realizată pentru asigurarea unui minim necesar de articole vestimentare pentru personalul Poliției Locale in baza prevederilor art.38 din Legea nr.155/2010.
- Număr anunț
- DA28366622
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
- Furnizor / câștigător
- BESTEAM SIGNS&MORE S.R.L. (CUI 39258197)
- Cod CPV
- 35811200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.597 RON
- Valoare atribuită
- 15.597 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.