Atribuită Cumpărare directă

Este necesara achizitionarea articolelor de birou pentru a putea desfășura activitățile normale în cadrul instituției și pentru a putea implementa corespunzător proiectele din finanțare europeană nerambursabilă și implicit pentru o bună funcționare a instituției, constând în AGRAFE BIROU 32MM CUT 4 CORECTOR BANDA PELIKAN BUC 4 FILE PROTECTIE 100/SET SET 7 PIX UMN 207 SET 12 TEXTMARKER SCHNEIDER 6/SET SET 1 DOSAR PVC BUC 60 DOSAR INCOPCIAT COLOR BUC 30 LIPICI SOLID HZ BUC 1 BANDA DUBLU ADEZIVA 2.5 BUC 2 BANDA ADZEZIVA TR. 48X66 BUC 2 INDEX OP 4 CULORI BUC 2 HARTIE COPIATOR A4 TOP 50 PLIC C4 BUC 30 PLIC C5 BUC 30 PLIC C6 BUC 30 ALONJE CAP. MARE SET 2 REGISTRU DE CASA AUTOCOP. BUC 1 CREION GRAFIT HZ BUC 5

Număr anunț
DA28443970
Autoritate contractantă
COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007 RON
Valoare atribuită
1.007 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.007 RON

din 1.007 RON estimat