Atribuită Cumpărare directă

CUIE 3.5X80 CUT 1 ROABA FORT TK100 BUC 1 ADEZIV GRESIE FAIANTA 25KG BUC 1 SCARA AL 3X7 BUC 1 MANUSI FORESIA PER 5 ROLA PANZA ABRAZIVA BUC 2 POLIZOR UNG. 900W BUC 1 SPRAY MULTIF. 200ML BUC 3 DISC DEBITARE METAL 125X1 BUC 1 DISC POLIZAT 125X6 BUC 1 SET 12 CHEI FIXE DUBLE SET 1 CIOCAN LACATUS HOLZER BUC 2 TRUSA 37 PIESE +CH TUB 1/4 BUC 1

Număr anunț
DA28428531
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Benedek Elek" Cetariu (CUI 21742177)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.366 RON
Valoare atribuită
1.366 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.366 RON

din 1.366 RON estimat