Atribuită
Cumpărare directă
CAPAC WC UNIVERSAL ALB SAVI BUC 7 FURCA 4 COARNE LEMN BUC 1 ROABA HOBBI 65L BUC 2 REZ. SEMIINALT 3/8" BUC 2 REZ. SEMIINALTIME 6-7.5L BUC 2 MANER TELESCOPIC TRAFALET 3M BUC 2 TOPOR FORJAT CU COADA DIN FIBRA BUC 4 TOPOR FORJAT CU COADA DIN FIBRA BUC 4 PACHET CASABELLA INT 8.5L +AMORSA SET 2 CASABELLA LAC GARDURI 0.75L BUC 13 JOLLYFLEX VENTIL 1"1/4 32/40 BUC 10 SET GRATAR+ TRAFALET 180X67MM SET 2 LOPATA CENUSA 15/22 CM X25CM BUC 4 RACORD FLEXIBIL 1/2-3/8 BUC 5 PENSULA VOPSEA 100MM BUC 4 PENSULA VOPSEA 40MM BUC 3 ROBINET NICHELATT DUBLU 1/2 FE BUC 1 BATERIE LAVOAR FERRO BUC 2 BATERIE ROSA BRR2A BUC 2
- Număr anunț
- DA28428529
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Benedek Elek" Cetariu (CUI 21742177)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.671 RON
- Valoare atribuită
- 2.671 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.