Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Valuta Cantitate Pret vanzare 100 comprese sterile netesut 4 straturi 5x5 cm SRX-CN4S5X5S100 buc LEI 30 3.86 BANDA INDICATOR AUTOCLAV DR.MAYER DRM-BIA buc LEI 3 10.28 Set implantologie, steril, chirurgical - DR. MAYER 70105 buc LEI 60 80.61 PROTECTIE TETIERA MONOART GREEN/250 ERN ERN213005 buc LEI 2 68.35 5119.94
- Număr anunț
- DA28385721
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.119 RON
- Valoare atribuită
- 5.119 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.