Atribuită
Cumpărare directă
• Masurarea, identificarea si reprezentarea vectorială a axului drumurilor cu identificarea coordonatelor de planeitate X si Y (cooedonate Stereo 1970). • Colectarea din teren a datelorsi integrarea datelor în ortofotoplan. Introducerea numere si numele aferente străzilor. Integrarea cu sistemele IT existente in primarie de evidență a străzilor, numerelor stradale sau sistem informatic pus la dispozitie de executant. • Realizare de etichete conform solicitărilor beneficiarului, completarea si standardizarea datelor in funcție de datele disponibile.Atribuirea de informaţii la nivel de GIS operational al primariei. • Formatarea datelor pentru RENNS (format ANCPI) si livrarea acestora către Primărie si ANCPI
- Număr anunț
- DA28472115
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCSANI (PRIMARIA BUCSANI) (CUI 5026680)
- Furnizor / câștigător
- GEODATA SERVICES S.R.L. (CUI 40188478)
- Cod CPV
- 48612000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.700 RON
- Valoare atribuită
- 43.700 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.