Atribuită Cumpărare directă

: Achizitie si integrare GIS intravilan Contine ORTOFOTOPLAN Hartă VECTOR - GIS Integrare date existente si date ANCPI (eterra 3) Licente operator Instalare şi instruire Asistenţă /Mentenanta - perioada 4 luni de zile ori de câte ori este necesar.

Număr anunț
DA28437042
Autoritate contractantă
COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
Furnizor / câștigător
GEODATA SERVICES S.R.L. (CUI 40188478)
Cod CPV
38221000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.072 RON
Valoare atribuită
58.072 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.072 RON

din 58.072 RON estimat