Atribuită Cumpărare directă

RENNS- Registrul de Evidența Naționala a Nomenclaturilor Stradale 23,00 LEI + TVA/ adresă

Număr anunț
DA28436266
Autoritate contractantă
COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
Furnizor / câștigător
GEODATA SERVICES S.R.L. (CUI 40188478)
Cod CPV
48612000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.300 RON
Valoare atribuită
49.300 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.300 RON

din 49.300 RON estimat