Atribuită
Cumpărare directă
ANALIZA DE RISC LA SECURITATEA FIZICA A IMOBILULUI SITUAT PE STRADA I.I. MIRONESCU, NR 155-TAZLAU, JUD NT-LOCUINTE SOCIALE APARTINAND DGASPC NEAMT Servicii de evaluare de risc la securitatea fizica, in conformitate cu Legea 333/2003; H.G. nr. 301/2012 actualizată conform Hotărarii nr. 1002/2015 si Instructiunile M.A.I. nr. 9/2013. Pretul este determinat de complexitatea activitatilor care se desfasoara, marimea (suprafata de până în 100 mp) și tipul obiectivului (sediu nou), amplasamentul si distanta pana la acesta, numarul persoanelor care isi desfasoara activitatea in obiectiv si vulnerabilitatile determinate de acestea.
- Număr anunț
- DA28340525
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- IONESCU NELU-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 42490935)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.