Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Macesu de Sus, judetul Dolj doreste achizitionarea a 125 buc lampi stradale 30 w 3600 lumeni ip65, factor de putere 0.9, alimentare 85-265V, alb rece montaj inclus carja 1m, cdd, conductor si garantie 3 ani; Acestea sunt necesare pentru iluminatul public stradal din comuna; Achizitia este in concordanta cu programul anual de achizitii publice pe anul 2021 al UAT Macesu de Sus; Pretul este de 400,00 lei/buc, iar valoarea totala a achizitiei pentru 125 lampi este de 50.000,00 lei fara TVA, suma la care se poate adauga TVA;
- Număr anunț
- DA28479604
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACESU DE SUS (CUI 5002037)
- Furnizor / câștigător
- NSD LUMEN SRL-D (CUI 42305205)
- Cod CPV
- 34928530-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.