Atribuită Cumpărare directă

INTENSEC CYBER DIVISION SRL (membră a Grupului INTENSEC) în parteneriat cu FIRST MIXT DEVELOPMENT – 1MD SRL, organizează programului de perfecționare integrat ”CYBER-SECURITY ȘI INFORMAȚII CLASIFICATE”, în perioada 26-30 Iulie 2021, la Hotel Pullman, Piața Montreal nr. 10, Sector 1, București La finalizarea programului de perfecționare participanții vor primi un certificat de absolvire pentru ocupația "specialist în proceduri şi instrumente de securitate a sistemelor informatice" cod COR 251402, acreditat de Ministerul Educației și Ministerul Muncii și Protecției Sociale precum și un certificat care atestă parcurgerea programului integrat. Programul se va finaliza prin examen

Număr anunț
DA28421638
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
INTENSEC RESEARCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 39776512)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.874 RON
Valoare atribuită
7.874 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.874 RON

din 7.874 RON estimat