Atribuită Cumpărare directă

Proiectare Centru Cultural Artistic= Proiectul contine proiect de arhitectura si instalatii aferente constructiei(electrice,termice si sanitare).

Număr anunț
DA28394780
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
S.C. CASA DESIGN S.R.L. BRAILA (CUI 20168484)
Cod CPV
71221000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat