Atribuită Cumpărare directă

nivelari, armari, betonarie, pavele, diguri, conform listei ca cantitatile de lucrari

Număr anunț
DA28477911
Autoritate contractantă
COMUNA BALCANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4278027)
Furnizor / câștigător
NARCIS ART CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43896673)
Cod CPV
45223300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.588 RON
Valoare atribuită
40.588 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.588 RON

din 40.588 RON estimat