Atribuită
Cumpărare directă
organizarea și coordonarea activității aparatului de specialitate al primarului - organizarea și coordonarea activității serviciilor publice de interes local - eficientizarea managementului pentru realizarea indicatorilor de performanță asumați de UAT - stabilirea organigramei, sarcinilor și procedurilor de lucru - consilierea economică pentru fundamentarea și implementarea politicilor publice locale privind fiscalitatea locală, execuția bugetară, investițiile și dezvoltarea economică - monitorizarea activității financiare a instituției (tendințe bugetare, echilibru bugetar, angajarea resurselor, gestionarea datoriei publice) - gestionarea resurselor umane, financiare, tehnice și/ sau materiale pentru punerea în aplicare a Strategiei de dezvoltare a UAT și funcționarea Primăriei - soluționarea cererilor/ solicitărilor/ spețelor pe care Primăria trebuie să le rezolve, atât din partea personalului propriu cât și din partea terților - implementarea și realizarea controlului intern managerial
- Număr anunț
- DA28453572
- Autoritate contractantă
- Comuna Lucieni (PRIMARIA COMUNEI LUCIENI Jud. Dambovita) (CUI 4280353)
- Furnizor / câștigător
- FINEXIGENT INCONTESTABIL S.R.L. (CUI 42078072)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.800 RON
- Valoare atribuită
- 24.800 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.