Atribuită Cumpărare directă

PRIMESTE SI INREGISTREAZA CORESPONDENTA ASIGURAND TRANSMITEREA ACESTEIA CATRE CELELALTE COMPARTIMENTE PRIN E_MAIL , SE OCUPA DE ACTIVITATEA DE INTRETINERE SI GOSPODARIRE DIN CADRUL BIROULUI DE GOSPODARIRE COMUNALA

Număr anunț
DA28311786
Autoritate contractantă
BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
Furnizor / câștigător
STOICEVICI ZENO (CUI 42762215)
Cod CPV
75000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat