Atribuită Cumpărare directă

reparatie compresoare ksa 18 raport service 270/16.06.2021 Furtunuri de presiune pentru compresoare de aer - furtun presiune 32mm - 2 buc - 1236 furtun presiune G1/2" - 1 buc 225 - transport + manopera montaj 800+120

Număr anunț
DA28325682
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
Cod CPV
50531300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.381 RON
Valoare atribuită
2.381 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.381 RON

din 2.381 RON estimat