Atribuită Cumpărare directă

PLACI BETON CU CAPAC NECAROSABILE 100 x 100 x 12 cm 4buc x 700 lei 120 x 120 x 15 cm 2buc x 700 lei 80 x 80 x 12 cm 1buc 700 lei

Număr anunț
DA28402604
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
ALL EUROPE GROUP SRL (CUI 32702402)
Cod CPV
44114200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat