Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice aferente perioadei iulie -decembrie 2021 conform cerintelor specificat în caietul de sarcini nr.46201/30.06.2021 și referat 43861/22.06.2021.

Număr anunț
DA28314318
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
TAMUS EXPERT CONSULTING SRL (CUI 37157943)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.800 RON
Valoare atribuită
58.800 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.800 RON

din 58.800 RON estimat