Atribuită Cumpărare directă

Furnizare conform oferta: 500 bucati - clema de derivatie paralel - CL 2,5 - 50.

Număr anunț
DA28321632
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
Furnizor / câștigător
FEROVIAR STEEL S.R.L. (CUI 41012525)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.650 RON
Valoare atribuită
10.650 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.650 RON

din 10.650 RON estimat