Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de org. festival de umor Cernavoda Vesela, Umor fara Frontiere" in perioada 9-10.11.2021. Serviciile vor fi prestate conform caiet de sarcini anexat prezentei achizitii. Prin acceptarea achizitiei directe se accepta fara rezerve si caietul de sarcini anexat. Achizitia se va finaliza prin semnarea contractului de achizitie publica. achizitia se va finaliza prin semnarea contractului de achizitie publica.
- Număr anunț
- DA28468079
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CULTURALĂ "MILENIUL III" (CUI 28066021)
- Cod CPV
- 79953000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.